Šis 2.4 MT (166 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [2-й Restyling] Crossover 5-doors, ko Honda ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 161Nm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Darba tilpums | 2354cm3 |
| Dzinēja jauda | 166bhp |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Platums | 2047mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Klīrenss | 175mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1582mm |
| Augstums | 1788mm |
| Pašmasa | 1600kg |
| Garums | 4315mm |
| Garenbāze | 2575mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1577mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 711litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2112litre |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 590km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.