Šis 2.4 AT (166 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] SC crossover 5-doors, ko Honda ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 740km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Darba tilpums | 2354cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 166bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 218Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4326mm |
| Platums | 1815mm |
| Augstums | 1762mm |
| Garenbāze | 2575mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1577mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1588mm |
| Klīrenss | 158mm |
| Pašmasa | 1629kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 736litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2183litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.