Šis 1.6 MT 4WD (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Crossover 5-doors, ko Honda ražoja no 2001 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1695mm |
| Garums | 4095mm |
| Augstums | 1580mm |
| Garenbāze | 2460mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1317kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1590cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 144Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4900RPM |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 720km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.3second |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 12.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.