Šis 1.6 CVT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crossover 3-doors, ko Honda ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Augstums | 1575mm |
| Garums | 3995mm |
| Platums | 1695mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Klīrenss | 175mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Pašmasa | 1130kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Garenbāze | 2360mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
|---|---|
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.4second |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 750km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Darba tilpums | 1590cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.