Šis 1.0 MT (70 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Honda ražoja no 1999 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 88Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Darba tilpums | 995cm3 |
| Dzinēja jauda | 70bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 72mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 3940mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1355mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1325mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 139litre |
| Pašmasa | 820kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 139litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 112km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 980 to 1 330km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Pilsētā | 5.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.9 litri / 100km |
| Vidējais | 4.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.