Šis 1.5 AT (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Liftback, ko Honda ražoja no 1985 līdz 1989. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Darba tilpums | 1488cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 126Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 86.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4350mm |
| Platums | 1665mm |
| Augstums | 1345mm |
| Garenbāze | 2520mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 965kg |
| Pilnā masa | 1460kg |
| Darba tilpums | 495kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 575/320kg |
| Virsbūves tips | Liftback |
| Priekšējā piekare | Torsion, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.