Šis 1.8 MT (190 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Type R coupe 2-doors, ko Honda ražoja no 1995 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 720km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 233km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.7second |
| Darba tilpums | 1797cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 178Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 7300RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 87.2mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4400mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1482mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Pašmasa | 1125kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.