Šis 1.2 MT (78 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Honda ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1675mm |
| Garums | 3855mm |
| Augstums | 1525mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1325litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 1015kg |
| Pilnā masa | 1490kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Permitted road-train weight | 2490kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1246cm3 |
| Dzinēja jauda | 78bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 74.3mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 890km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.4m |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.