Šis 3.5 AT (208 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Sedans, ko Honda ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 730km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.3second |
| Darba tilpums | 3473cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 208bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 303Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4995mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2905mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1555mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1545mm |
| Klīrenss | 144mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Pilnā masa | 2180kg |
| Darba tilpums | 380kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Permitted road-train weight | 3680kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 20.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.