Šis 3.7 AT (295 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Sedans, ko Honda ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1845mm |
| Garums | 4985mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 2800mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 452litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1583mm |
| Pašmasa | 1954kg |
| Pilnā masa | 2310kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 452litre |
| Darba tilpums | 356kg |
| Permitted road-train weight | 3910kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3664cm3 |
| Dzinēja jauda | 295bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 371Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 820km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 19.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.