Šis 0.7 T AT (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Hečbeks, ko Honda ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 950km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 658cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 93Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 55.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1575mm |
| Garenbāze | 2420mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1305mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 870kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.4 litri / 100km |
| Vidējais | 5.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.