Šis 0.7 AT (52 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation [Restyling] Hečbeks, ko Honda ražoja no 2010 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1475mm |
| Garums | 3395mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2420mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1305mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Pašmasa | 810kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 60Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 55.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 790km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 6.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.