Šis 1.3 CVT (91 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [2-й Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Honda ražoja no 2000 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1645mm |
| Garums | 3785mm |
| Augstums | 1515mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Pašmasa | 960kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1343cm3 |
| Dzinēja jauda | 91bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 114Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 680km |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.