Šis 3.2 MT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Honda ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
|---|---|
| Degviela | 95 RON |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Maksimālais ātrums | 280km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Darba tilpums | 3179cm3 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 304Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 300RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5300RPM |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
|---|---|
| Klīrenss | 125mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Sēdvietas | 2 |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Garenbāze | 2530mm |
| Augstums | 1160mm |
| Garums | 4430mm |
| Platums | 1810mm |
| Pašmasa | 1270kg |
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pārnesumu skaits | 6 |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.