Šis 3.0 AT (256 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Targa, ko Honda ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 800km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 270km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Darba tilpums | 2977cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 256bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 294Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 15.4m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4430mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1170mm |
| Garenbāze | 2530mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Pašmasa | 1430kg |
| Virsbūves tips | Targa |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.