Šis 3.5 AT (247 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] US-spec minivan, ko Honda ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 940km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 3471cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 247bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 325Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 8 |
|---|---|
| Garums | 5132mm |
| Platums | 1958mm |
| Augstums | 1748mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1694mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1697mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1993kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1934litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1934litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.