Šis 3.5 AT (247 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation US-spec minivan 5-doors, ko Honda ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 79.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 850km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 3471cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 247bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 325Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 5105mm |
| Platums | 1958mm |
| Augstums | 1747mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1694mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1696mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1087litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2579litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.