Šis 3.2 MT (208 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4679mm |
| Platums | 1788mm |
| Augstums | 1742mm |
| Garenbāze | 2703mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1514mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1519mm |
| Pašmasa | 1716kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 934litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 934litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 208bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93.4mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 290Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 191km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 820km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Pilsētā | 17.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.6 litri / 100km |
| Vidējais | 16 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.