Šis 3.5 AT 4WD (244 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 8 |
| Platums | 1669mm |
| Garums | 4774mm |
| Augstums | 1821mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1685mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 461litre |
| Klīrenss | 181mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 461litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1690mm |
| Pašmasa | 2021kg |
| Pilnā masa | 2700kg |
| Darba tilpums | 679kg |
| Permitted road-train weight | 4745kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3471cm3 |
| Dzinēja jauda | 244bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 790km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.