Šis 3.5 AT 4WD (240 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 328Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3471cm3 |
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 58 |
| Garums | 4775mm |
| Platums | 1963mm |
| Augstums | 1793mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1685mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1690mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2557litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 461litre |
| Pašmasa | 2007kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 730km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.