Šis 3.0 V6 AT (249 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 8 |
| Platums | 1997mm |
| Garums | 4954mm |
| Augstums | 1788mm |
| Garenbāze | 2820mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1684mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 305litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1779litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1706mm |
| Pašmasa | 2008kg |
| Pilnā masa | 2650kg |
| Klīrenss | 200mm |
| Darba tilpums | 594kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2997cm3 |
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 294Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 900km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.42m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 17.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 12.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.