Šis 2.0 MT (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kupeja, ko Honda ražoja no 1991 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 179Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4440mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 1290mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1515mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 278litre |
| Pašmasa | 1193kg |
| Pilnā masa | 1720kg |
| Darba tilpums | 527kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 278litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.1m |
| Pilsētā | 13 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.