Šis 2.2 MT (185 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Coupe 2-doors, ko Honda ražoja no 1996 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4545mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1315mm |
| Garenbāze | 2585mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1515mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 284litre |
| Pašmasa | 1319kg |
| Pilnā masa | 1740kg |
| Darba tilpums | 421kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 284litre |
| Permitted road-train weight | 2940kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2157cm3 |
| Dzinēja jauda | 185bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 206Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5300RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 228km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 780km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.