Šis 3.5 AT (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko Honda ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 820km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 3471cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 332Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 13m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5252mm |
| Platums | 1976mm |
| Augstums | 1785mm |
| Garenbāze | 3098mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1704mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1699mm |
| Klīrenss | 208mm |
| Pašmasa | 2041kg |
| Pilnā masa | 2745kg |
| Darba tilpums | 704kg |
| Permitted road-train weight | 5013kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.