Šis 2.0 MT (237 hp) dzinējs tika uzstādīts AP2 Roadster, ko Honda ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4135mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1270mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 141litre |
| Pašmasa | 1250kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 141litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 237bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 8 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 84.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 208Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 7500RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 241km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 630km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 16.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.