Šis 2.0 AT (156 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Honda ražoja no 2000 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 156bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4570mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1590mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 435litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 158litre |
| Pilnā masa | 2055kg |
| Pašmasa | 1400kg |
| Darba tilpums | 655kg |
| Permitted road-train weight | 3155kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.7litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.2second |
| Maksimālais ātrums | 199km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 770km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 15.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.