Šis 0.7 MT Turbo 4WD (64 hp) dzinējs tika uzstādīts HM1 Minivens, ko Honda ražoja no 1999 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 93Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 659cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 66mm |
| Virzuļa gājiens | 64mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3700RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1775mm |
| Garenbāze | 2420mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1310mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 1010kg |
| Pilnā masa | 1230kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 37litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.