Šis 2.0 MT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts CB5 Sedans, ko Honda ražoja no 1989 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4830mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2805mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 440litre |
| Pašmasa | 1360kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 440litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.