Šis 0.7 AT 4WD (52 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Honda ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 61Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 656cm3 |
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 66mm |
| Virzuļa gājiens | 64mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1675mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1280mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Pašmasa | 960kg |
| Pilnā masa | 1180kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 560km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.