Šis 2.4 MT 2WD (126 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko HuangHai ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1830mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1530mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1542mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 1750kg |
| Pilnā masa | 2510kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2351cm3 |
| Dzinēja jauda | 126bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.