Šis 1.5 TDI MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts LC [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Hyundai ražoja no 2002 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 000km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1493cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 182Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4215mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1065kg |
| Pilnā masa | 1570kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 321litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 859litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.