Šis 1.3 AT (86 hp) dzinējs tika uzstādīts LC Hečbeks (5 durvis), ko Hyundai ražoja no 1999 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1670mm |
| Garums | 4200mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 321litre |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 859litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Pilnā masa | 1555kg |
| Pašmasa | 1017kg |
| Darba tilpums | 538kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1341cm3 |
| Dzinēja jauda | 86bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 115Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 71.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 760km |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.1second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.