Šis 1.5 MT (102 hp) dzinējs tika uzstādīts LC Sedans, ko Hyundai ražoja no 1999 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1670mm |
| Garums | 4235mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Klīrenss | 170mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Pašmasa | 1065kg |
| Pilnā masa | 1555kg |
| Darba tilpums | 490kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1495cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 133Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 181km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 740km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 11.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.