Šis 1.4 AT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts MC Sedans, ko Hyundai ražoja no 2006 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1399cm3 |
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 78.1mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4280mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1472mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1462mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Pašmasa | 1102kg |
| Pilnā masa | 1600kg |
| Darba tilpums | 498kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 790km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.