Šis 1.4 MT (107 hp) dzinējs tika uzstādīts RB Sedans, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4370mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1457mm |
| Garenbāze | 2570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1506mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1511mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1560kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Darba tilpums | 525kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1396cm3 |
| Dzinēja jauda | 107bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Cilindra diametrs | 77mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 43litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 900km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.