Šis 1.3 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts X3 Hečbeks (3 durvis), ko Hyundai ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 119Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1341cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 71.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4103mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1394mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1410mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 342litre |
| Pašmasa | 970kg |
| Pilnā masa | 1440kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 342litre |
| Darba tilpums | 470kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.6second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 920km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.7m |
| Pilsētā | 9.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.