Šis 1.3 AT (91 hp) dzinējs tika uzstādīts X3 Sedans, ko Hyundai ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1341cm3 |
| Dzinēja jauda | 91bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 71.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4117mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1410mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 346litre |
| Pašmasa | 950kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 346litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 640km |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.7second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.7m |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.