Šis 1.1 MT (63 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Hyundai ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 710km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 147km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.8second |
| Darba tilpums | 1086cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 63bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 97.1Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 67mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3565mm |
| Platums | 1525mm |
| Augstums | 1570mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1315mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 884kg |
| Pilnā masa | 1336kg |
| Darba tilpums | 452kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 253litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 990litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.