Šis 1.0 MT (55 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Hyundai ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Garenbāze | 2380mm |
|---|---|
| Augstums | 1615mm |
| Garums | 3495mm |
| Platums | 1495mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 890litre |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 219litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1315mm |
| Pilnā masa | 1220kg |
| Pašmasa | 930kg |
| Darba tilpums | 410kg |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments | 82Nm |
| Cilindra diametrs | 66mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Dzinēja jauda | 55bhp |
| Darba tilpums | 999cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Virzuļa gājiens | 73mm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.1second |
| Maksimālais ātrums | 142km/h |
| Degviela | 92 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 650km |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Pārnesumu skaits | 5 |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Apgriešanās rādiuss | 9.1m |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Strut |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.