Šis 0.8 AT (54 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Hyundai ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 880km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 131km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20.9second |
| Darba tilpums | 798cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 73Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.1m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3495mm |
| Platums | 1495mm |
| Augstums | 1615mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1315mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 860kg |
| Pilnā masa | 1220kg |
| Darba tilpums | 360kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 263litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1084litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.