Šis 1.5 AT (107 hp) dzinējs tika uzstādīts XD [Restyling] Sedans, ko Hyundai ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1725mm |
| Garums | 4525mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1475mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Pašmasa | 1230kg |
| Pilnā masa | 1780kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1495cm3 |
| Dzinēja jauda | 107bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 135Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 740km |
| Maksimālais ātrums | 177km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.9second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.