Šis 3.8 AT (264 hp) dzinējs tika uzstādīts TG [Restyling] Sedans, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 680km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Darba tilpums | 3778cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 264bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 348Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4895mm |
| Platums | 1865mm |
| Augstums | 1490mm |
| Garenbāze | 2780mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 162mm |
| Pašmasa | 1730kg |
| Pilnā masa | 2255kg |
| Darba tilpums | 556kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 523litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 523litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
| Vidējais | 17.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.