Šis 1.6 MT (114 hp) dzinējs tika uzstādīts RD [Restyling] Kupeja, ko Hyundai ražoja no 1999 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 143Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1599cm3 |
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 77.4mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4345mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1303mm |
| Garenbāze | 2475mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 288litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 1160kg |
| Pilnā masa | 1600kg |
| Darba tilpums | 440kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 288litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 860km |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.