Šis 1.6 AT AWD (121 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hyundai ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4270mm |
| Platums | 1780mm |
| Augstums | 1630mm |
| Garenbāze | 2590mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1557mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 1377kg |
| Pilnā masa | 1752kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 419litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1280litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 870km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 167km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.1second |
| Darba tilpums | 1591cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 121bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 148Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4850RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.