Šis 1.6 AT (128 hp) dzinējs tika uzstādīts AD Sedans, ko Hyundai ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 930km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Darba tilpums | 1591cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 128bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 154.6Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4850RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4570mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1563mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1572mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1325kg |
| Pilnā masa | 1800kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 458litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 458litre |
| Permitted road-train weight | 3000kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.