Šis 1.5 AT (84 hp) dzinējs tika uzstādīts J1 [Restyling] Sedans, ko Hyundai ražoja no 1993 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 1 060km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 169km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Darba tilpums | 1468cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 84bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 129Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.26m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4388mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1446mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1545kg |
| Darba tilpums | 485kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 352litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 352litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.