Šis 1.5 AT (84 hp) dzinējs tika uzstādīts J1 Sedans, ko Hyundai ražoja no 1990 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 124Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1468cm3 |
| Dzinēja jauda | 84bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4358mm |
| Platums | 1675mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 352litre |
| Pilnā masa | 1510kg |
| Pašmasa | 1060kg |
| Darba tilpums | 450kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 352litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 830km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.7second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.26m |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.