Šis 1.6 MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts J2 Sedans, ko Hyundai ražoja no 1995 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 126Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1599cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 77.4mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4420mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1393mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Pašmasa | 1157kg |
| Pilnā masa | 1685kg |
| Darba tilpums | 528kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 178km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.4second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 820km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.