Šis 1.8 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts MD [Restyling] Sedans, ko Hyundai ražoja no 2013 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Darba tilpums | 1797cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 178Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4550mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1563mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1576mm |
| Pašmasa | 1249kg |
| Pilnā masa | 1770kg |
| Darba tilpums | 521kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.