Šis 2.0 MT (141 hp) dzinējs tika uzstādīts XD [Restyling] Hečbeks, ko Hyundai ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1720mm |
| Garums | 4520mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1475mm |
| Klīrenss | 168mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1222litre |
| Pašmasa | 1248kg |
| Pilnā masa | 1800kg |
| Darba tilpums | 552kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1975cm3 |
| Dzinēja jauda | 141bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 93.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 209km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 900km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.